KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13636733
nr 1363 6733
1700-/1800-tal, Stall, Monogramsignerad. Olja på pannå, 28x40 cm
Kondition: slitage, skador, färgbortfall
Utrop:
800 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 30 november 2020
kl 18:33:13
600 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
Halvkristall